€ Do uzg.

Pracownik produkcji ciastek od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka, Meppen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Meppen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: dłuższy
  • Opublikowany: maj 17, 2024 01:08
  • Wygasa: 10 dni, 13 godzin

W rejonie Meppen aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech jako pracownik przy produkcji ciastek. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka niemieckiego!

Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech? Nie znasz języka Niemieckiego!
Mamy ofertę pracy dla Ciebie!
Praca w stabilnej firmie przy pakowaniu ciasteczek, Niemcy!
Zakres obowiązków:
• Pakowanie ciastek
• Praca stojąca przy liniach produkcyjnych i maszynach
Pracodawca oferuje:
• pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
• niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
• ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
• zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
• wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)
Wymagania:
• prawo jazdy kat. B
• mile widziany własny samochód
• chęć do pracy w systemie 2 zmianowym

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem:
Zadzwoń, jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy
Daria +48 577 901 944
Kamila +48 570 901 414

ID ogłoszenia: 7106645d29ce6ad3

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.