€ 1,200.00

Pracownik pralni przemysłowej dam fizyczną pracę w Niemczech, Lemgo

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lemgo
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: okres próbny
  • Opublikowany: marzec 19, 2017 04:56

Oferta fizycznej pracy w Niemczech w miejscowości Lemgo jako pracownik pralni przemysłowej. Zatrudnienie od zaraz przy sortowaniu, wieszaniu oraz pakowaniu prania.

Firma EuroJob24 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje pracowników do pralni.

Lokalizacja: Lemgo.

Opis stanowiska pracy:
– praca przy segregacji, wieszaniu, pakowaniu, komisjonowaniu tekstyliów.

Oczekiwania:
– doświadczenie w pracy w pralni,
– min komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
– gotowość do szybkiego podjęcia pracy,
– mile widziani kandydaci z własnym samochodem.

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
– stałe, stabilne warunki zatrudnienia,
– warunki finansowe wg taryfy IGZ,
– bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres : n.szymanska@eurojob24.pl, w temacie maila prosimy wpisać: Pralnia.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 669150490.

ID ogłoszenia: 80558caa3811178a