€ 12-14/h brutto

Praca w Niemczech z podstawowym językiem od zaraz sprzątanie biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 30, 2019 3:48 am

Propozycja zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Zakwaterowanie płatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: od 12 do 14 euro brutto na godzinę pracy – wyższa stawka dla osób które zdecydują się współpracować na własnej gewerbe

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie powierzchni biurowych w godzinach od 17 do 1
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie brudnych naczyń, włączanie zmywarki, sprzątanie toalet, odkurzanie itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • stałe godziny pracy  – od 17 do 1
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie plus opłata za media
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • atrakcyjne zarobki i terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, start od maja 2019, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7675cc74a3e81905

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech z podstawowym językiem od zaraz sprzątanie biur Frankfurt nad Menem”

  1. Lucyna Dybczak na Maj 31, 2019 @ 3:00 pm

    Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą pracy pozdrawiam.