€ Do uzg.

Praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków bez języka od zaraz w Schöllkrippen 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schöllkrippen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 19, 2024 00:30
  • Wygasa: 4 dni, 6 godzin

Z zapewnionym zakwaterowaniem od zaraz na terenie Schöllkrippen dostępna praca w Niemczech 2024 bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Schöllkrippen

Start: od zaraz

Zarobki: atrakcyjne (do uzg.)

Twoje główne obowiązki będą obejmować:

  • Będziesz uczestniczyć w procesie produkcji kosmetyków, pakować je zgodnie z wymaganiami oraz przygotowywać zamówienia do wysyłki.
  • Kontrola Jakości: Twój wkład w kontrolę jakości produktów będzie kluczowy, aby zapewnić, że produkty spełniają najwyższe standardy.
  • Rozlewanie Lakierów Przemysłowych: W ramach swoich obowiązków będziesz także uczestniczył w procesie rozlewania lakierów przemysłowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, na okres jednego roku.
  • Dodatek dla kierowcy za każdy przejechany kilometr.
  • Liczne dodatki, w tym za pracę w godzinach nocnych oraz nadgodziny.
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec.
  • Wsparcie polskiego koordynatora, który pomoże Ci zaadaptować się w nowym środowisku pracy.
  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, płatne w euro.
  • Liczne premie i bonusy, w tym system poleć pracownika, który nagradza Cię za polecenie nowych pracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcji kosmetyków lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest ono niezbędne.
  • Oczekujemy od kandydatów wysokiej motywacji do pracy oraz zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dużym atutem, ponieważ umożliwi łatwiejszą komunikację w zespole oraz z przełożonymi. Jednak nie jest to wymaganie obowiązkowe, a chęć nauki języka jest mile widziana.
  • Praca opiera się na współpracy z innymi pracownikami, dlatego oczekujemy umiejętności pracy w zespole oraz gotowości do dzielenia się wiedzą i pomocy kolegom z pracy.
  • Oczekujemy od kandydatów odpowiedzialności, dokładności oraz zdolności do pracy zgodnie z wytycznymi i procedurami.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Przez formularz na stronie:

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/POMOCNIK-PRODUKCJI-PRODUKCJA-I-PAKOWANIE-KOSMETYKOW/94151/

ID ogłoszenia: 25661d9bc9bdf56