€ od 8,90 euro brutto/h

Praca w Niemczech pakowanie sera od zaraz bez znajomości języka Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Darmstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 25, 2016 04:14

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy ręcznym pakowaniu żółtego sera krojonego na linii produkcyjnej. Oferta bez znajomości języka w fabryce z Darmstadt.

Stanowisko: Pakowacz sera na linii produkcyjnej

Miejsce zatrudnienia: Darmstadt, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: przez pierwsze 3 miesiące 8,90 euro brutto na godzinę, po przedłużeniu umowy obowiązywać będą nowe warunki a wynagrodzenie wyniesie 10 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • zadaniem pracownika jest układanie plasterków na tackach styropianowych zgodnie z deklarowaną wagą produktu, następnie przygotowaną tackę o odpowiedniej wadze, umieszcza się w maszynie pakującej

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na produkcji w branży spożywczej
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy
  • gotowość i chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • umowę tymczasową na okres 3 miesięcy z zakwaterowaniem bezpłatnym
  • dla pracowników najlepszych przedłużenie umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na nowych warunkach ale bez zakwaterowania na miejscu
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz
  • możliwość rozwoju
  • odpowiednie szkolenie, odzież roboczą oraz wszelkie dodatkowe środki ochronne

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech pakowanie sera, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 506571d68fea240e

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech pakowanie sera od zaraz bez znajomości języka Darmstadt”

  1. Witam serdecznie jestem gotowa podjąć pracę proszę o kontakt 0048660990708