€ 1100-1500 euro netto  miesięcznie

Praca w Niemczech – opiekunka osoby starszej do Pani (83 l.) z Sielenbach Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Sielenbach Bawaria
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 5-6 tygodni
  • Opublikowany: maj 15, 2016 04:57

Oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych od 29-go maja 2016. Zatrudnienie w Sielenbach (Bawaria) przy opiece nad Panią w wieku 83 lat, poruszającą się samodzielnie.

Pani (83) 86577 Sielenbach Bawaria (29.05.4-5 tygodni)
wzrost 165, waga 45 kg

Pani o bdb stanie psychicznym poruszająca się w domu o lasce,

na zewnątrz o rolatorze, ma problemy z nerkami, 3 x w tyg.

w godzinach rannych jeździ na dializy.

Pani w dużej mierze jest samodzielna choć ma słabe ręce.

Obowiązki : gotowanie w porozumieniu z podopieczną, sprzątanie,

prasowanie, pranie. Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, 1 w tyg pomoc w kąpaniu.

Do dyspozycji: rollator, kula inwalidzka

Zakwaterowanie: w 70 m² mieszkaniu, w pokoju na wyposażeniu: łóżko, szafa, tv, internet.

Czas wolny: codziennie między 12.oo-15.oo godz., podopieczna kładzie się spać o godz. 20.

Inne: Bardzo sympatyczna babcia, nie sprawia problemów, lubi jeść, babcia lubi zarządzać

w kuchni, zawsze jest jedzenie.
Warunki zatrudniania:
wypłata przelewem na koto w walucie lub złotówkach
podstawa do ZUS  – 4055 zł
zwrot kosztów podróży
pełne koszty utrzymania na miejscu pracy
własny pokój z dostępem do internetu.
Prosimy o kontakt :
biuro@futureoptions.pl
tel. 327823057   GSM 664054537  728454627

ID ogłoszenia: 8915735c2267cbb6