€ 1,100.00

Praca w Niemczech – opiekunka osób starszych styczeń-luty 2017 Arnsberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Arnsberg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 18, 2017 16:19

Od końca stycznia lub na początku lutego 2017 możliwość pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w Arnsberg przy opiece nad seniorką w wieku 87 z osłabieniem starczym, inkontynencją.

Nowa oferta  koniec stycznia/luty
Nr ogłoszenia 02/01
Do opieki: pani, 87 lat, osłabienie z racji wieku, porusza się z pomocą, nosi pampersy
Szukamy opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim

Obowiązki: sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, pomoc w codzienności, spacery, pomoc przy higienie

Miejscowość: Arnsberg
Wyjazd: koniec stycznia/luty
Wynagrodzenie: 1100 euro

Oferujemy:
– TV
– Internet
– czas wolny
– zapewniony własny pokój dla opiekunki i wyżywienie
– pokrycie kosztów przejazdu
– premia za polecenie!!
– opłacone składki ZUS od średniej krajowej
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub na własną działalność
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
e-mail: pljob@pljob .eu
tel: 768313223, 886194325

Podczas kontaktu telefonicznego/e-mail prosimy o podawanie nr ofert 02/01

ID ogłoszenia: 291587c879135ee4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PLjob
  • Zarejestrowany od: październik 27, 2016

Inne przedmioty dodane przez PLjob

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PLjob »