€ 10,13€/h<

Praca w Niemczech operator wózka widłowego na magazynie, Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: Czas nieokreslony
  • Opublikowany: styczeń 18, 2019 05:12

Firma z Duisburga poszukuje obecnie doświadczonych operatorów wózków widłowych do podjęci pracy w Niemczech na magazynie. Oferta dla chętnych z komunikatywną znajomością języka.

OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCH (k/m)
z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Bez zakwaterowania!!!

Twoje zadania:
 Obsługa wózków widłowych (10,13€/h), albo wózków wysokiego składu (11€/h).
 Komisjonowanie towaru za pomocą skanera ręcznego.
 Zdawanie skompletowanych zamówień.
 Ogólne prace magazynowe i utrzymywanie czystości w miejscu pracy.
 Komunikacja z kierownikiem zmiany i współpracownikami.

Twój profil:
 Dobra znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na komunikację w pracy.
 Uprawnienia na wózki widłowe będą mile widziane, ale nie są konieczne, oferujemy bezpłatne szkolenie dla wybranych kandydatów.
 Idealnym kandydatem będzie ktoś posiadający już doświadczenie jako komisjoner lub zbieracz zamówień, ale nie jest to wymogiem.
 Gotowość do pracy na 2 zmianach (na obu zmianach!) z reguły od 6.00 do 14.00 i od 14.00 do 22.00 ale w zależności od działu czas pracy może być troszkę inny. Możliwa jest także zmiana nocna, za którą naliczany jest dodatek w wysokości 25% (od 23:00 do 06:00).
 Gotowość do pracy w zespole oraz zdolność przyswajania nowych umiejętności.

Zapewniamy:
 10,13 Euro za godzinę brutto plus taryfowe dodatki.
 11,00 Euro na godzinę brutto jeśli posiadasz doświadczenia na wysokim składzie.
 9,50 Euro na godzinę brutto dla osób z podstawową znajomością języka i bez uprawnień.
 Możliwość brania zaliczek.
 Wszystkie świadczenia socjalne.
 Długoterminowe zatrudnienie w niemieckiej firmie, na niemieckich warunkach z możliwością przejęcia przez firmę klienta!
 Pracę na stałe, na pełen etat, minimum 35 godzin tygodniowo (pracujemy z kontem godzinowym).
 Możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki widłowe (Staplerschein).
 Darmowe obuwie, jak i niezbędne narzędzia do pracy.
 Darmowe badanie G25 (potrzebne dla wszystkich operatorów wózków widłowych w Niemczech).
 Polskojęzyczny partner w biurze, z którym zawsze można się skontaktować w razie potrzeby.
 Podstawą wynagrodzenia jest BAP/DGB – Tarifvertrag – oraz wynikające z niego premia urlopowa oraz na Święta Bożego Narodzenia, dodatki za niedziele (+50%), święta (+100%), zmiany nocne (od 23.00 do 6.00 +25%) i nadgodziny (od 24tej nadgodziny w miesiącu +25%).

Jeśli jesteś zainteresowany to wyślij CV z aktualnym numerem telefonu!
Cieszymy się że będziesz członkiem naszego zespołu!
d.walden-gajcy@ottoworkforce.eu
0049 15153833350

ID ogłoszenia: 9475c3f2fe29fdcc

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Otto Work Force

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Otto Work Force »