€ 9,27/h

Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka w Gotha i Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 24, 2018 04:55

Firma dystrybucyjna z Gotha poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Oferta aktualna bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: pakowacz artykułów spożywczych

Lokalizacja: Gotha i Lipsk, Niemcy

Płaca: 9,27 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem produktów spożywczych – głównie słodyczy
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana aczkolwiek niewymagana
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • dostępność do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • opcję podjęcia długotrwałej umowy
  • wynagrodzenie w wysokości 9,27 euro brutto na godzinę
  • dodatek na święta i urlop
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie zamieszkanie a także przejazdy do pracy
  • za pracę zmianową zapewnione jest dodatkowo +25%

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani,prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 9 do 16 pod numerami:

  • +48 757718458; +48 508 530 100

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-leipzig,oferta,6203572

ID ogłoszenia: 4895b5648a5030d5