€ 1550 euro

Praca w Niemczech od zaraz opiekunka osób starszych do Pani 73 l. z Duisburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 47058 Duisburg
  • Znajomość języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 28, 2020 04:16

Na terenie Duisburga od zaraz legalna praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zlecenie dotyczy opieki nad Panią w wieku 73 lat, która cierpi na nowotwory płuc i mózgu, potrzebuje opieki paliatywnej.

STABILNA PRACA dla Opiekuna osoby starszej w Niemczech, zarobki nawet 1600€! rekrutacja online

Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech z MEDIPE i zarabiaj nawet 1600€. Oferujemy stabilną pracę! Proces rekrutacji oraz zawarcie umowy online. Znasz j. niemiecki, opiekowałeś się osobą starszą? Jeżeli tak to zgłoś się już teraz! 71 377 88 88, rekrutacja@medipe.com

Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/ .

Zlecenie nr 44748
Duisburg – zlecenie za 1550 EURO – z pomocą domową na miejscu
Data: 23.04-23.06.2020
Miejscowość: 47058 Duisburg
Stawka: 1550 EURO

Pani Franziska (73 l., 173 cm, 65 kg) jest miła i uprzejma. Cierpi na nowotwory płuc i mózgu, potrzebuje opieki paliatywnej. Zdarza się, że bywa rozkojarzona i apatyczna. Seniorka wymaga wsparcia w pielęgnacji, przebieraniu, poruszaniu się, przy kąpieli i korzystaniu z toalety. Do większych porządków w domu 2 razy w tygodniu przychodzi pani sprzątająca.
Pani mieszka z mężem, który nie wymaga opieki, w apartamencie w centrum miasta. Dla Opiekunki jest osobny pokój z internetem.
Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
Więcej ofert pracy na terenie całych Niemiec znajdziesz tutaj: https://bit.ly/34JfteG

ID ogłoszenia: 6175e9ecf977d998