€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz na budowie dla kafelkarza-glazurnika Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2021 03:58

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla kafelkarza-glazurnika. Zatrudnienie w Duisburgu od zaraz przy remontach i wykończeniach 2021. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Kafelkarz – glazurnik

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przygotowanie podłoża pod pracę i wykładanie płytek na ścianach i podłodze

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie A2
  • doświadczenie zawodowe
  • fachowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na pełny etat
  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane terminowo
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym tygodniu pracy
  • płatne nadgodziny
  • prawo do płatnego urlopu
  • darmową odzież roboczą
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech na budowie, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • info@walterfachkraft.pl

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem:

  • + 48 71 366 60 81

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-dla-kafelkarzy-od-zaraz-w-duisburgu/

ID ogłoszenia: 862607dab3549b43