€ 2500-4100 brutto

Praca w Niemczech od zaraz bez języka w budownictwie pracownik ogólnobudowlany, Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesbaden/ Hessen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Opublikowany: październik 18, 2022 00:46

Bez znajomości języka na terenie Wiesbaden od zaraz możliwa do podjęcia praca w Niemczech w budownictwie na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego. Zatrudnienie przy wykończeniach i remontach.

Przedsiębiorstwo budowlane z siedzibą w Wiesbaden (Niemcy) poszukuje pracownika ogólnobudowlanego, który podejmie pracę od początku listopada.

Firma budowlana BKB Bauunternehmen została utworzona w 2014 roku i zajmuje się renowacją budynków po zalaniach/powodziach i pożarach. Przedsiębiorstwo zatrudnia od 6 lat tylko i wyłącznie polskich pracowników.

Opis stanowiska pracy:
– malowanie
– tapetowanie
– tynkowanie (małe powierzchnie)
– szpachlowanie
– zabudowa płyt kartonowo-gipsowych
– układanie paneli/parkietu
– układanie płytek ceramicznych- ściennych i podłogowych
– drobne prace elektryczne i hydrauliczne (biały montaż).

Prace budowlane są wykonywane w promieniu 100 km od głównej siedziby firmy.
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku: 8-18, w soboty: 8-14. W godzinach pracy uwzględnia się 0,5 h przerwy, która zgodnie z Niemieckim Kodeksem Pracy nie wlicza się w godziny pracy.
Ekipy 2/3-osobowe są wyposażone w nowoczesne samochody Mercedes Vito z zabudowanym profesjonalnym warsztatem marki BOTT oraz elektronarzędziami firmy HILTI.

Oczekiwania:
– prawo jazdy kat. B
– doświadczenie w zawodzie bądź ukończona szkoła o profilu budowlanym
– dyspozycyjność
– chęci do pracy
– punktualność
– zaangażowanie
– odpowiedzialność
– znajomość języka niemieckiego będzie ogromnym atutem, ale nie jest to warunek konieczny.

Praca na niemiecką umowę bądź własną działalność gospodarczą (Gewerbe lub polska działalność).

Zapewniamy:
– wynagrodzenie w wysokości 2500-4100 € brutto w zależności od doświadczenia i organizacji pracy
– stałe zatrudnienie na czas nieokreślony.

Organizacja zakwaterowania leży w zakresie pracownika lub istnieje możliwość noclegu w zaprzyjaźnionym motelu pracowniczym. Miesięczny koszt noclegu to ok. 350 €.

Krótki opis z danymi kontaktowymi bądź CV prosimy nadsyłać na adres mailowy:

bauunternehmen@bkb-info.com.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 136634d2b3708d14

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: BKB
  • Zarejestrowany od: maj 6, 2022

Inne przedmioty dodane przez BKB

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez BKB »