€ 15,00

Praca w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie mrożonek w Waldenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Waldenburg
  • Opublikowany: lipiec 28, 2023 01:08

Agencja dla kontrahenta z Waldenburg poszukuje komisjonerów od zaraz do pracy w Niemczech na magazynie art. mrożonych. Ogłoszenie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Miejsce pracy: Waldenburg, Niemcy

Aktualnie do magazynu niemieckiej sieci supermarketów poszukujemy pracowników na dział produktów głęboko mrożonych. To praca w niskiej temperaturze, nawet do -24 stopni Celsjusza. Ale nie martw się, z nami nie zmarzniesz – zapewniamy ciepłą odzież ochronną i przerwy na rozgrzanie się.

WARUNKI ZATRUDNIENIA
· Wynagrodzenie w wysokości 15,00 €/h brutto
· Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
· Dodatkowo płatne nocki, niedziele i święta
· Praca zmianowa 6.00 do 14.00 lub od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku
· Zakwaterowanie w pokojach 1- lub 2-osobowych z darmowym Wi-Fi
· Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
· Wynagrodzenie zawsze na czas
· Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
· Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu
· Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
· Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
· Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech

OBOWIĄZKI
· Kompletowanie zamówień na słuchawce (pick by voice) przy użyciu wózków elektrycznych
· Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
· Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali

WYMAGANIA
· Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
· Mile widziane doświadczenie na wózku elektrycznym z platformą dla kierowcy
· Mile widziane prawo jazdy

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij aplikuj, by przejść do naszego formularza zgłoszeniowego.

lub zadzwoń pod +48 71 744 3131

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 86663bc05270856f