€ 600.00

Praca w Niemczech na produkcji jako operator maszyn tnąco-pakujących od zaraz, Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 10, 2023 01:07

Ze znajomością języka od zaraz w Magdeburgu propozycja pracy w Niemczech na produkcji jako operator maszyn tnąco-pakujących. Ogłoszenie adresowane do osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Dla naszego klienta we wschodnich Niemczech pilnie poszukujemy operatora maszyn tnąco-pakujących.

Obowiązki:

– obsługa maszyn tnąco-pakujących
– przygotowanie, uruchamianie i nadzorowanie procesu produkcyjnego
– usuwanie usterek
– kontrolowanie pracy maszyn i ich konserwacja

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku
– samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
– wyksztalcenie w kierunku elektrotechnicznym i mechanicznym
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie
– długi, stabilny projekt, z możliwością otrzymania stałego kontraktu
– bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z dostępem do Internetu
– samochód służbowy i opłacone dojazdy do miejsca pracy
– opłacone 4-ygodniowe szkolenie w Holandii
– cotygodniowe zjazdy do Polski

kpogorzaly@techvisie.nl

ID ogłoszenia: 1816402105571052