€ 12,98 €

Praca w Niemczech na magazynie z odzieżą od zaraz – obsługa zwrotów, Ibbenbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ibbenbüren
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 26, 2021 03:32

Dla komisjonerów w Ibbenbüren atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą przy obsłudze zwrotów. Zatrudnienie od zaraz z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Pracownik magazynu (k/m) obsługa zwrotów ubrań – 12,98 €

Miejsce pracy: Ibbenbüren

Zakres obowiązków:

● Obsługa zwrotów zamówionych ubrań oraz dodatkowych akcesoriów (zegarki, buty)
● Skanowanie towarów i wprowadzanie do systemu
● Składanie ubrań i ich zapakowywanie
● Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

● Różnorodny zakres obowiązków
● Nowoczesne miejsce pracy
● Wynagrodzenie w wysokości 12,98 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
● Komfortowe zakwaterowanie
● Wsparcie koordynatora

Wymagania:

● Gotowość do pracy zmianowej
● Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
● Samodzielność, dokładność
● Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
● Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
● Prawo jazdy mile widziane

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

ID ogłoszenia: 857605b350e8dc82