€ 111.00

Praca w Niemczech na magazynie z bielizną bez języka w Gotha od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: dłuższa
  • Opublikowany: luty 20, 2024 03:06

W rejonie Gotha od zaraz dla komisjonerów także bez znajomości języka dostępna do rozpoczęcia praca w Niemczech na magazynie z bielizną. Zatrudnienie przy kompletowaniu zamówień.

Order picker- komisjonowanie bielizny Niemcy
Aktualnie poszukujemy pracowników magazynu z z bielizną w Niemczech!
Zakres obowiązków:
• Zbieranie, kompletowanie zamówień
• pakowanie zamówień oraz nadawanie do wysyłki
• inne prace logistyczne i magazynowe
• utrzymywanie swojego miejsca pracy w czystości
Oczekiwania:
– sprawność fizyczna
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– mile widziane prawo jazdy kat. B- zostaniesz Naszym kierowcą
– mile widziane doświadczenie na wózku widłowym

Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu z Polski do Niemiec
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem MAGAZYN NIEMCY – oddzwonimy do Ciebie !!!
tel: +48 570 901 033
tel: +48 570 901 913
tel: +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 – Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

ID ogłoszenia: 35365d35be340c95