€ 10.15 euro brutto/h

Praca w Niemczech na magazynie bez znajomości języka w Burgwedel od zaraz dla komisjonerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Burgwedel
  • Opublikowany: październik 2, 2020 02:21

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla komisjonerów na magazynie w Burgwedel. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz przy kompletowaniu towaru oraz pakowaniu.

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy mile widziane

mp@cp-personal.com

ID ogłoszenia: 665f75eb7514e46