€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech jako specjalista ds. personalnych z językiem niemieckim w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: lipiec 7, 2020 04:05

W Hamburgu do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech jako specjalista ds. personalnych ze znajomością języka niemieckiego.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Do nowo otwieranego biura w Hamburgu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalisty ds. Personalnych

Naszym celem jest współpraca pomiędzy pracodawcą oraz agencją pracy tymczasowej opierająca się na koordynowaniu działań pracowników tymczasowych przez koordynatora personalnego z agencji.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:
• doświadczenia w pracy biurowej i agencji pracy tymczasowej
(Arbeitsüberlassung)
• komunikatywnej znajomości j. niemieckiego (w piśmie)
• doświadczenia w prowadzeniu spraw kadrowo-administracyjnych
• dobrej znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• pozytywnego nastawienie do pracy i otoczenia
• umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem, samodzielny i usystematyzowany sposób pracy
• rzetelności, sumienności i odpowiedzialności
• mile widziani ekspaci.

CO OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi
• atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i kompetencji
• możliwość pracy zdalnej
• niezbędne narzędzia do pracy tj. laptop, telefon itp.
• pracę w stale rozwijającej się firmie
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

TWOJE OBOWIĄZKI:
• bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników
• prowadzenie dokumentacji personalnej
• naliczanie i księgowanie list płac
• rozliczanie czasu pracy pracowników
• prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień lekarskich
• wspieranie kierowników projektów w sprawach personalnych
• kontakt między pracodawcą/pracownikiem/klientem oraz biurem rekrutacyjnym
• sporządzanie raportów i sprawozdań
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres e-mail: bewerbung@menatwork24.de w temacie wpisując: Specjalista ds. Personalnych
lub pod numerami +48507798220, +4917655727981

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)”
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Manatwork24 GmbH; Riehanger 7, 31702 Lüdersfeld

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 1195eff1b1144462

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Manatwork24
  • Zarejestrowany od: lipiec 2, 2020

Inne przedmioty dodane przez Manatwork24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Manatwork24 »