€ 21-22 €/h

Praca w Niemczech jako spawacz TIG / Monter od zaraz bez języka, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 4, 2022 12:38 am

Firma przemysłowa z Frankfurtu nad Menem poszukuje od zaraz spawaczy TIG – monterów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy spawaniu konstrukcji na potrzeby branży spożywczej.

Firma SERVICE TECH Sp. z o.o. poszukuje do pracy:

SPAWACZY TIG i MONTERÓW (branża spożywcza)

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

– Przygotowanie powierzchni do spawania

– Spawanie konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, zbiorników

– Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej

– Odczyt rysunku technicznego

– Szlifowanie spoin

Wymagamy:

– Znajomości rysunku technicznego

– Doświadczenia w spawaniu metodą TIG i spawaniu stali nierdzewnej

– Pracowitości, sumienności, dyspozycyjności i odpowiedzialności

– Umiejętność pracy w zespole

– Mile widziane uprawnienia spawalnicze 141 na stal nierdzewną
– Mile widziane prawo jazdy kat. B.
– Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 21-22 € / h
– Powroty do Polski co 4 tygodnie na 1 tydzień

– Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

– Umowę o pracę na pełny etat
– Bezpłatne zakwaterowanie
– Opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

anna@servicetech.com.pl

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem 791763306 od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00

ID ogłoszenia: 71636270c4c24ae

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: servicetech
  • Zarejestrowany od: listopad 2, 2022

Inne przedmioty dodane przez servicetech

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez servicetech »