€ od 2000 € netto

Praca w Niemczech jako ślusarz-monter od zaraz Lipsk, Erfurt i Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk, Erfurt, Dresden
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 29, 2022 02:02

Agencja zatrudnienia dla swoich klientów poszukuje wykwalifikowanych ślusarzy – monterów do pracy w Niemczech od zaraz. Oferta m.in. na terenie Erfurtu, Lipska, Drezna.

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH jest obecna na niemieckim rynku od ponad 30-lat agencji pracy Nasza specjalnością jest rekrutacja wykwalifikowanych pracowników z branży metalurgicznej na terenie Niemiec.

Obecnie dla naszych klientow poszukujemy osob na stanwisko
Slusarz / Monter
Miejsce pracy: okolice Lipsk, Drezden i Erfurt

Zakres obowiązków:
• Montaz konstrukcji stalowych
• Obrobka powierzchni metalowych

Wymagania:
• Mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego
• Doświadczenie zawodowe
• Gotowosc do pracy zmianowej
• Umiejetnosc czytania rysunku technicznego

Nasza Oferta:
• W zaleznosci od klienta możliwość pracy w godzinach
nadliczbowych
• niemiecka umowa o pracę
• dodatki urlopowe oraz świąteczne
• niemieckie ubezpieczenie
• regularne zaliczki
• wsparcie polskojęzycznych dysponentów
• zakwaterowanie w (pokoje jednoosobowe z dostępem do
internetu)

Osoby zainteresowane prosze o nadsylanie aplikacji wraz z certyfikatami na adres: m.wycech@pur-montage.de z dopiskiem „Praca – Slusarz”

Aktualne oferty pracy mozna znalesc na naszej stronie firmowej : www.pur-montage.de lub na stronie Facebook: www.facebook.com/PURMontagePL

Proszę o załączenie poniższej klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

ID ogłoszenia: 9786241a34da7185