€ 1,550.00

Praca w Niemczech jako pomoc kuchenna bez znajomości języka od zaraz, Dortmund 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 13, 2022 12:34 am

Z darmowym zakwaterowaniem od zaraz w Dortmundzie możliwa legalna praca w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej także bez znajomości języka niemieckiego. Mile widziane kandydatury od osób z doświadczeniem w gastronomii.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 1550 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • praca jako pomocnik na kuchni – wykonywanie wszelkich zadań pomocniczych dla kucharzy i kierowników zmian
  • przygotowywanie składników, przynoszenie rzeczy z magazynku, chłodni
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych, praca na zmywaku itp.
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • wielozadaniowość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • dostępność od zaraz
  • elastyczność godzinowa
  • samodzielność

  • legalną umowę niemiecką na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wynagrodzenie wypłacane do ręki lub przelewem
  • możliwość pobierania zaliczek co tydzień
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • bezpłatne wyżywienie
  • opiekę koordynatora Polaka przez cały okres trwania umowy
  • możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Pomoc kuchenna w restauracji od zaraz, Dortmund – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-restauracja-dortmund/

ID ogłoszenia: 80362797d439fc2f