€ 3000-3300

Praca w Niemczech jako operator koparki od zaraz, Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Na stałe
  • Opublikowany: Maj 14, 2021 3:40 am

Od zaraz w Lipsku legalna praca w Niemczech jako operator koparki. Zatrudnienie 2021 w budownictwie z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu dla pracowników.

Praca od zaraz – Niemcy – 15€ netto za godzinę !

___Oferujemy od siebie:___

atrakcyjna stawka 15€ /h netto (NA RĘKĘ)
(13 500-14 850 zł miesięcznie netto) w zależności od umiejętności
bezpieczny wyjazd – 100% wypłacalności przez naszą firmę
terminowe wypłaty
zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
pomoc finansowa w formie zaliczki 150 euro co tydzień
ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
możliwość rejestracji w ZUS
zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę – GRATIS
możliwość urlopów i zjazdów do Polski
opcja pracy w nadgodzinach – pełnopłatnych
podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
praca od zaraz
gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
długotrwała i legalna praca w Niemczech
stałe wsparcie polskiego koordynatora

__Twoje zadania:__
Obsługa koparki 20-25 ton, na gąsienicach
Prace ziemne archeologiczne
Precyzyjne wykonywanie czynności

Oczekujemy:
doświadczenie w pracy na stanowisku operator koparki
prawo jazdy i auta na wyjazd
znajomość języka niemieckiego
___Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o zgłaszanie się za pomocą przycisku ‘Aplikuj’
lub o kontakt telefoniczny : 730-100-611 w godzinach 08:00-20:00
InServ Sp. z.o.o. Sp. K.

rekrutacja@inserv.com.pl

ID ogłoszenia: 19660992782c63c9