€ 1850-2250 EUR na rękę

Praca w Niemczech jako kierowca kat. C+E w firmie z Bonn w systemie 3/1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 12, 2018 04:32

Firma transportowa z Bonn poszukuje od zaraz kierowców kat. C+E do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy przywozie towarów zestawem typu plandeka lub chłodnia w systemie 3/1.

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy: Niemcy, ok. Bonn
Nr Ref.: WW/BT/2018
Obowiązki:
• Praca, dla osób BEZ DOŚWIADCZENIA, na stanowisku kierowcy C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym na naczepie lub przyczepie typu – plandeka/chłodnia
• Zabezpieczenie towarów
• Częściowy załadunek i rozładunek za pomocą podnośników

Wymagania:
• aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy,
• znajomość języka niemieckiego a poziomie podstawowym ( prosta komunikacja + j. transportowy),
• gotowość podjęcia współpracy od zaraz.

Oferujemy:
• pracę w systemie 3/1 – jazda wg tachografu,
• pracę w transporcie krajowym (Niemcy) a także międzynarodowym (F, B, CH),
• przewóz artykułów spożywczych, warzyw, owoców, papieru,
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne (Kindergeld),
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z :
 podstawy: 1 700, 00 € (dla osób bez doświadczenia) /1 950, 00 € (dla osób z doświadczeniem)
 delegacji dziennych (diet) 12/24/41 €
 dodatków : za każdy dzień przepracowany, za nocki, za weekendy, za święta itd.
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 791 553 881 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ag@werker.pl wpisując w tytule
WW/BT/2018.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

ID ogłoszenia: 9315bbc890229bc0

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: agwerker123
  • Zarejestrowany od: wrzesień 13, 2017

Inne przedmioty dodane przez agwerker123

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez agwerker123 »