€ 11,20 euro brutto/godz.

Praca w Niemczech dla Spawacza TIG, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 20, 2017 01:44

Firma z Drezna poszukuje wykwalifikowanych spawaczy TIG do podjęcia legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy precyzyjnym spawaniu różnych elementów zgodnie z rysunkiem technicznym.

Obecnie dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Spawacza TIG.

Obowiązki:
– spawanie różnych elementów,
– spawanie precyzyjne,
– praca z wykorzystaniem rysunku technicznego.

Wymagania:
– wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
– doświadczenie minimum 3 lata przy spawaniu,
– dokładność i precyzja,
– znajomość rysunku technicznego,
– gotowość do pracy w systemie zmianowym,
– znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
– uprawnienia spawalnicze (mile widziane).

Oferujemy:
– umowę o pracę i długoterminową współpracę,
– opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– dodatki za pracę w nocy oraz za nadgodziny,
– możliwość otrzymania zaliczki,
– opiekę polskiego biura.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem na adres: krakow.greengate@gmail.com

W CV należy umieścić następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 836596dc0f91d49c