€ do ustalenia

Praca w Niemczech dla pomocnika lakiernika, Aßlar 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Aßlar
  • Znajomość języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 30, 2018 06:44

Firma “Exact Systems” poszukuje obecnie wykwalifikowanych pomocników lakiernika do podjęcia pracy w Niemczech 2018 w branży motoryzacyjnej lub AGD w rejonie Aßlar.

Exact Systems GmbH jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 13 krajach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Węgry, Portugalia oraz w Chinach.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Pomocnik Lakiernika
(numer referencyjny: LP_Niemcy)

Miejsce pracy: Aßlar

Obowiązki:
• Przygotowywanie elementów do lakierowania wtym części samochodowych
• Rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań,
• Wizualna kontrola gotowych produktów

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. A2 poziom
• Doświadczenie na w/w stanowisku min. 1-2 lata jako pomocnik lakiernika (mile widziane)
• Wykształcenie kierunkowe mile widziane
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Czytanie rysunków technicznych w języku niemieckim
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:
• Praca w systemie 3-zmianowym
• Niemiecką umowę o pracę
• Darmowe zakwaterowanie
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie na adres:
work@exactsystems.de

w temacie wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: PL_Niemcy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5955b5adaaba2e11

Brak tagów