€ 13-14,50/h brutto

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na magazynie odzieży 2020 od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 20, 2020 05:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni odzieżowej. Zatrudnienie 2020 w Hamburgu dla par bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • praca na magazynie odzieżowym przy zbieraniu zamówień, przyjmowaniu dostaw oraz pilnowaniu porządku
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za aktualizowanie danych w systemie komputerowym, generowanie listów przewozowych, współpracowanie z innymi oddziałami itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • możliwość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • zdyscyplinowanie
  • energiczność
  • pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie 6 miesięcznej niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 250 euro od osoby za miejsce w pokoju 2 osobowym lub 300 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Magazyn odzieżowy Hamburg 03/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-odziezowym-hamburg/

ID ogłoszenia: 8015e735e2b6c396