€ 1300-1600 netto +M

Praca w Niemczech dla par bez języka przy produkcji zabawek od zaraz Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 10, 2019 03:29

Fabryka z Erfurtu poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy produkcji-montażu zabawek z tworzyw sztucznych. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek z tworzywa sztucznego

Miasto: Erfurt oraz Lipsk, Niemcy

Zarobki: 11,96 euro brutto na godzinę pracy – co daje 1300 do 1600 euro netto miesięcznie już po opłaceniu kosztów za zamieszkanie

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań na produkcji form oraz zabawek z tworzyw sztucznych
  • zadaniem będzie obróbka materiałów, dbanie o wysoką jakość, składanie i pakowanie gotowego produktu
  • ponadto inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • od jednej osoby na zespół wymagana będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mobilność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w branży technicznej, na produkcji z tworzyw sztucznych itp.

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie rezydenta
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracodawca szuka osób do stałej współpracy
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie
  • legalne warunki – druk A1, kartę EKUZ a także dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • bardzo dobre zarobki
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • system 3 zmianowy
  • +25% za pracę w godzinach nadliczbowych oraz na noce
  • dwa razy w roku premie – na święta oraz wakacje

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/zabawki-erfurt

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/275661/0

ID ogłoszenia: 8525d76d6b520ead