€ 1,500.00

Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych w Flensburg do Pani 68 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Flensburg
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 20, 2018 04:53

Obecnie poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech we Flensburg. Zlecenie dotyczy opieki nad Panią w wieku 68 lat, która ma problemy z poruszaniem się i cierpi na zaburzenia mowy.

Informacje o osobie podopiecznej

Imię: Elfriede
Wiek: 68
Waga: 55
Wzrost: 160

Dolegliwości i schorzenia

– problemy z poruszaniem się
– zaburzenia mowy
– ogólne osłabienie starcze

Opis osoby podopiecznej

Pani Elfriede jest bardzo ciepłą i towarzyską osobą. Mieszka w przestronnym domu z widokiem na morze, gdzie opekunka będzie miała swój w pełni wyposażony apartament.
Opiekunka ma sporo wolnego czasu (nawet całe poszczególne dni) ponieważ opiekę wtedy przejmują zatrudnione na stałe pielęgniarki niemieckie.
Obowiązki Opiekunki

Pomoc w codziennych czynnościach (pomoc w zmianie odzieży, dotrzymywanie towarzystwa, aktywizacja seniorki)
Wymagania

– dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w pracy z wyżej wymienionymi schorzeniami
– pozytywne podejście do pracy
– mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
apewniamy

– legalną pracę na podstawie umowy z polskim zleceniodawcą,
– premię świąteczną,
– zwrot kosztów podróży do 150 EUR,
– zakwaterowanie,
– wyżywienie,
– koordynatora i pomoc na terenie Niemiec w języku polskim,
– Europejską Kartę Ubezpieczenia, A-1,
– odprowadzamy ZUS i podatek dochodowy,
– nie pobieramy od pracownika żadnych prowizji.

Kontakt

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny (+48) 22 100-31-51.
PILNIE Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz dodatkowe informacje.
Centrum Opieki – Active Intercare
ul. Migdałowa 4 lok.24B, Warszawa
TEL: (+48) 22 100 31 51
biuro@active-intercare.pl
www.active-intercare.pl

ID ogłoszenia: 6385b4f2a6476ba6

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez ActiveIntercare

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ActiveIntercare »