€ 1900€

Praca w Niemczech dla kierowcy kat. C+E w Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: marzec 15, 2019 04:24

Z podstawową znajomością języka możliwa do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech dla kierowców kat. C+E w firmie transportowej z Ingolstadt.

EDEL-Certyfikowana Agencja Doradztwa Personalnego z siedzibą we Wrocławiu poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą stałą zagranicą. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

W chwili obecnej poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E-18t, 1900€ netto , Ingolstadt
Miejsce pracy: okolice Ingolstadt

Opis stanowiska:
• transport lamp na budowy zestawem 18t
• trasy po Niemczech
• praca bez systemu od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
• stałą pracę w niemieckiej firmie transportowej
• niemiecką umowę o pracę i niemieckie świadczenia socjalne
• wynagrodzenie: 1900€ netto
• zakwaterowanie 120€

Wymagania:
• doświadczenie na ww. stanowisku
• podstwowa znajomość j.niemieckiego
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 + karta kierowcy
• dbałość o powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie Cv na nasz adres e-mail.
Nr telefonu: +48 721 776 333
e-mail: kontakt@edel.net.pl

Odwiedź nas na : www.edel.net.pl

Proszę o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

ID ogłoszenia: 2455c8a5f6809937