€ 12,70€/h +dieta ok. 20€/d

Praca w Niemczech dla elektryka przemysłowego od zaraz, Dolna Saksonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niedersachsen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: Luty 19, 2021 2:20 am
  • Wygasa: 7 dni, 6 godzin

W rejonie landu Dolna Saksonia od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech 2021 w charakterze elektryka przemysłowego. Konieczna minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Dla naszego Klienta, firmy zatrudniającej wykwalifikowanych specjalistów na terenie Niemiec, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

– montaż instalacji elektrycznych w obiektach użyteczności publicznej/przemysłowych
– montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
wykonywanie prac przyłączeniowych

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
– doświadczenie zawodowe jako elektryk
– aktualne uprawnienia SEP G1
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Nasza oferta dla Ciebie:

– stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem
– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia zawodowego (12,70€/h + dieta ok. 20€/ dzień)
– zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez pracodawcę (w komfortowych warunkach i w bliskiej odległości od miejsca pracy)
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc w organizowaniu wyjazdu
– dodatek świąteczny i urlopowy (płatny urlop wypoczynkowy od 24 do 30 dni w roku)
– możliwość regularnych zjazdów do Polski
– możliwość długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego

mateusz.jankowski@illustro.pl

ID ogłoszenia: 380602e167c5710b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Illustro
  • Zarejestrowany od: Luty 18, 2021

Inne przedmioty dodane przez Illustro

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Illustro »