€ 10,50-13,50/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu kina od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 8, 2018 5:15 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina – głównie sal projekcyjnych. Zatrudnienie w multipleksie z Dortmundu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zarobki: od 10,50 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie sal kinowych, toalet, korytarzy itp.
  • dbanie o porządek części biurowej

Oczekiwania:

  • staranność, sumienność, dokładność
  • przyjazne nastawienie
  • otwartość
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 220 euro miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • dla pracowników którzy się sprawdzą i przedłużą umowę pomoc w szukaniu zamieszkania
  • wysokie zarobki
  • dodatki za pracę w weekendy oraz dni wolne +50%

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net dopiskiem w tytule: „Sprzątanie kina od czerwca 2018, Dortmund – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-kina-dortmund/

ID ogłoszenia: 5245b19a356e54b6

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu kina od zaraz Dortmund”

  1. Angelika19922 na Lipiec 4, 2018 @ 2:46 am

    Witam.
    Jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy. Aktualnie znajduje się 10 km od Dortmund