€ 13,50/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 19, 2021 5:31 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz na stanowisku pakowacza słodyczy w Lipsku. Oferta pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka przy pakowaniu zestawów promocyjnych produktów.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od lutego 2021

Wakaty: 8

Obowiązki:

  • praca manualna przy kompletowaniu oraz pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne
  • zadania wykonywane są zgodnie z BHP w bezpiecznym środowisku pracy, korzystając ze specjalnego ubrania oraz środków ochronnych
  • aktualnie pracodawca zapewnia pracę przy przepakowywaniu zestawów świątecznych i tworzenie walentynkowych, na dzień dziecka, matki itp. zgodnie z wytycznymi

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie
  • umiejętność pracy pod presją
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • gotowość do podjęcia pracy w zespole lub samodzielnej
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie tymczasowe na 3 miesięcznej umowie o pracę z opcją przedłużenia na stałe
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns2021@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/01/21

Rozpoczęcie zatrudnienia od lutego 2021. Terminy są ruchome ze względu na pandemię.

ID ogłoszenia: 34660056145abff0