€ 13-16/h brutto

Praca w Niemczech bez języka sprzątanie i dezynfekcja kliniki od zaraz w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 2, 2021 2:07 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie przy sprzątaniu, dezynfekcji kliniki stomatologicznej. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kliniki stomatologicznej

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 4 (bez języka) + 1 (z językiem)

Obowiązki:

  • sprzątanie i dbanie o porządek w klinice stomatologicznej na pełny etat
  • praca w stałych godzinach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie całej kliniki – gabinetów, recepcji, pomieszczeń socjalnych, laboratorium, wynoszeniem oraz odpowiednim przechowywaniem odpadów itp.
  • pracodawca zapewnia szkolenie połączone z treningiem

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak uczuleń
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, wielozadaniowość, odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających swoje obowiązki
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 06/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-przy-sprzataniu-kliniki-stomatologicznej-od-zaraz-bez-jezyka-stuttgart-2021/

ID ogłoszenia: 73260ddf7a427bb3