€ 13 EUR/h

Praca w Niemczech bez języka od zaraz jako operator wózka widłowego bocznego/wysokiego, Zörbig

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zörbig
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2022 02:05

W Zörbig również bez znajomości języka propozycja podjęcia atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie dostępne od zaraz.

Masz uprawnienia do obsługi wózków widłowych i doświadczenie? Aplikuj!
Z takimi umiejętnościami zarobisz 13 €/h!

Jakie są zadania na tym stanowisku?
· Transport wewnętrzny towarów.
· Przyjmowanie towarów na stan magazynowy i odstawianie ich na regały.
· Zdejmowanie towarów ze stanu magazynowego i przesuwanie od innych działów.
· Realizowanie wszystkich zadań związanych z transportem wewnątrzzakładowym.
· Praca ze skanerem w języku niemieckim.

W tej pracy masz gwarantowane:
· Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13 €/h
· Dodatki za nocki 25%, nadgodziny 15%, niedziele 50% i święta 100%
· Gwarantowaną kontraktem pracę w wymiarze 35 h tygodniowo
· Zakwaterowanie blisko pracy płatne jedynie 10€/dzień
· Stabilną pracę na trzy zmiany: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00
· Dopełnienie wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
· Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
· Umowę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
· Możliwość ZWOLNIENIA Z PODATKU w Niemczech i uzyskania niemieckiego DODATKU SOCJALNEGO NA DZIECKO (Kindergeld)

Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj już teraz lub zadzwoń pod +48 12 21 33 102, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 1262594d5d41342