€ 2250-2550/mc brutto

Praca w Niemczech bez języka na magazynie obuwniczym od zaraz w Hamburgu dla komisjonerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 7, 2022 01:34

Hurtownia obuwia z Hamburga zatrudni od zaraz osobę na magazynie przy zbierania zamówień, pakowaniu. Niemcy praca dla komisjonerów bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione.

Stanowisko: pracownik hurtowni obuwniczej

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Termin: od zaraz

Pensja: 2250 do 2550 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie sportowym przy kompletowaniu zamówień hurtowych i indywidualnych
  • obowiązkiem będzie również rozładunek dostaw, pakowanie, wystawianie dokumentów itp.

Oczekiwania:

  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • energiczność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • komplet odzieży do pracy
  • atrakcyjne pensje
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • premię świąteczną i urlopową – dwie w ciągu roku
  • wdrożenie w obowiązki
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. mg/o4/h9/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-dla-komisjonerow-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 378633d83f7a46b0