€ 9,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez języka Hamburg od zaraz na magazynie części samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 7, 2016 03:00

Hurtownia części samochodowych z Hamburga od zaraz zatrudni chętnych do zbierania zamówień na magazynie. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu w atrakcyjnej cenie.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Hamburg

Start: od zaraz

Płaca: 9,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się zamówieniami składanymi drogą elektroniczną. Zadaniem będzie zbieranie towaru zamówionego przez klientów detalicznych i przygotowanie go do wysyłki. Możliwe również inne prace magazynowe w zależności od aktualnego zapotrzebowania.

Oczekiwania:

  • uczciwość i lojalność
  • profesjonalizm
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy i wdrażaniu się w obowiązki
  • mocna motywacja
  • dobra kondycja, brak lęku wysokości
  • umiejętność wykonywania powierzonych zadań pod presją czasu
  • samodzielność

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy do podjęcia od zaraz
  • szkolenia pracownicze – początkowo BHP, z systemu informatycznego i typowo wdrażające
  • wsparcie na miejscu
  • tanie zakwaterowanie, miesięczny koszt wynajmu to 100 euro

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy na magazynie z częściami samochodowymi, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 98756dcb47c6cd55