€ 8,50 euro/h brutto

Praca Niemcy w Kolonii bez języka na produkcji kanapek od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: listopad 13, 2014 02:19

Oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek dla 7 osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz dla Polaków bez doświadczenia na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Numer referencyjny: GB/74/2014

Zadania:
– obsługa prostych urządzeń produkcyjnych
– etykietowanie towaru
– pakowanie wyrobów
– praca głównie stojąca
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej

Wymagania:
– osoby mające wcześniejsze doświadczenie w produkcji spożywczej mile widziane
– ochota do pracy zmianowej
– zdrowy kręgosłup
– sprawne, zwinne dłonie
– chęć wyjazdu za granicę od zaraz
– możliwość pozostania w Niemczech na minimum 3 miesiące
– zaangażowanie, samodyscyplina
– posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Oferujemy:
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– zatrudnienie na 3 miesiące
– dla najlepszych pracowników możliwość stałej współpracy
– zakwaterowanie w cenie 200 euro za miesiąc (pełne wyposażenie mieszkania)
– po tygodniu pracy możliwość pobrania pierwszej zaliczki

Aplikacja:
Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o wysyłanie zgłoszeń na maila: ganztags-beruf@ok.de w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych. W tytule wiadomości proszę umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 495463ff0ec9eb3

4 komentarze na “Praca Niemcy w Kolonii bez języka na produkcji kanapek od zaraz”

  1. Witam poszukuje pracy za granicą.Obecnie pracuję na produkcji i posiadam doświadczenie.Proszę o kontakt e-mail.Pozdrawiam Agnieszka Chmiel.

  2. Witam mam na imie anna mam 34lata pracowalam wczesniej na tasmie w holandii przy pakowaniu kwiatow I warzyw niemiecki znam podstawowo troche lepiej angielski jestem zdrowa pracowita gotowa do pracy w tym momencie na prace zmianowa posiadam badania. Prosze o kontakt. 015216633955 pozdrawiam

  3. estem zainteresowana ofertą-ale dopiero od połowy stycznia.Prowadzę działalność na terenie kraju i jestem zobowiazana wywiazać się z umów które mam zawarte do końca roku.
    Od 17 lat prowadzę działalność gastronomiczną więc temat norm i przepisów w tej tematyce
    jest mi dobrze znany.
    Posiadam aktualna ksiązeczkę zdrowia.
    Od 15 stycznia jestem w pełni dyspozycyjna.
    Jestem osobą sumienną, pracowitą i dobrze zorganizowaną.
    Tel. 510 501 486

  4. witam jestem zainteresowany od zaraz moj n 0048605477047