€ 1800/mc brutto

Praca Niemcy w budownictwie dla malarza-szpachlarza od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 31, 2018 05:17

Aktualna propozycja zatrudnienia w Augsburgu dla pracowników budowlanych. Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie dla malarza-szpachlarza. Zakwaterowanie darmowe zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Malarz – szpachlarz

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Zarobki: 1800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca w pełnym wymiarze godzinowym przy wykończeniach
  • pracownik będzie odpowiedzialny będzie za malowanie i szpachlowanie ścian

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie własne auto i prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • chęć do podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy ze wszystkimi świadczeniami
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wysokie zarobki plus dodatek +25% za pracę w godzinach nadliczbowych oraz premie na święta i wakacje
  • wsparcie konsultanta
  • ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia zatrudnienia bezpośrednio z firmie
  • opcje pobierania zaliczek
  • urlop wypoczynkowy w wymiarze 24-30 dni

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • info@alpha-bavaria.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarz-szpachlarz-od-zaraz-praca-niemcy-na-budowie-w-augsburgu/

ID ogłoszenia: 3575b0f14f078763