€ 8,84/h brutto + możliwy akord

Praca Niemcy sezonowa przy zbiorach truskawek, szparagów, malin Augsburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 13, 2018 06:22

Poszukiwana osoba bez znajomości języka do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze szparagów, truskawek oraz malin. Ogłoszenie z Augsburga dla chętnych również bez doświadczenia na przynajmniej 8 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin – w zależności od tego co będzie zbierane:

  • szparagi – od kwietnia
  • maliny – od połowy czerwca
  • truskawki – od połowy maja

Obowiązki:

  • praca przy zborze owoców oraz warzyw na polu lub z upraw tunelowych

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • brak problemów z wypracowywaniem limitów dziennych
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy sezonowej

Oferujemy:

  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie zamieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • bardzo dobrą atmosferę
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego za wydajność i zaangażowanie
  • raz w tygodniu przelewanie pieniędzy na konto bankowe
  • dla zainteresowanych możliwość zatrudnienia na cały sezon

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • info@Seibold-Erdbeeren.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-w-augsburgu-zbiory-truskawek-szparagow-malin-2018/

ID ogłoszenia: 4835a8208d15141a