€ 2650 +dodatki

Praca Niemcy przy pakowaniu perfum od zaraz bez znajomości języka w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: październik 20, 2023 01:36

Od zaraz dla pakowaczy propozycja pracy w Niemczech w firmie dystrybucyjnej z Hanoweru przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu dostępnym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 2650 euro brutto miesięcznie +dodatki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania pracownika:

  • Staranne i precyzyjne pakowanie różnorodnych produktów z dziedziny perfumeryjnej i kosmetyków.
  • Wykonywanie obowiązków pakowania z należytą starannością zgodnie z wytycznymi i standardami obowiązującymi w firmie.
  • Zapewnianie wysokiej jakości opakowań oraz gotowych do wysyłki produktów.
  • Skuteczna współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnego realizowania zadań.

Wymagania pracodawcy:

  • Zaangażowanie i gotowość do nauki.
  • Precyzja w wykonywaniu obowiązków.
  • Otwartość na pracę w międzynarodowym otoczeniu.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Brak konieczności posiadania wcześniejszego doświadczenia zawodowego oraz znajomości języka.

Oferta pracodawcy:

  • Możliwość zakwaterowania na miejscu za niewielką opłatę w wysokości 200 euro miesięcznie.
  • Stabilne wynagrodzenie w wysokości 2650 euro brutto miesięcznie.
  • Okazję do rozwoju umiejętności w międzynarodowym środowisku pracy.
  • Umowę tymczasową, obowiązującą do końca roku 2023, z opcją przedłużenia na kolejny rok, tj. 2024.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 10/2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-perfum-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-hanowerze/

ID ogłoszenia: 88265317bc2ebf7e