€ 9 euro brutto/h

Praca Niemcy produkcja opakowań dla par bez znajomości języka od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: Styczeń 11, 2016 3:27 am

Producent opakowań kartonowych z Essen zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji od 25 stycznia 2016.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Essen, Niemcy

Stawka godzinowa: 9 euro brutto/h

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba wakatów: 4 (2 pary)

Start: od 25 stycznia 2016

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za kontrolę wydruków, składanie, sklejanie oraz pakowanie. Osoba zatrudniona będzie obsługiwała proste urządzenia produkcyjne.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech w określonym terminie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
  • dyspozycyjność na minimum 6 miesięcy

  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach w cenie 250 euro miesięcznie o pary
  • niemiecką umowę na pół roku
  • zatrudnienie na pełen etat z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wprowadzenie w obowiązki

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcjaopakowan/01/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3385692ea1b935fa

5 komentarzy na “Praca Niemcy produkcja opakowań dla par bez znajomości języka od zaraz Essen”

  1. Witam ja i moja kolezanka jestesmy zainteresowani oferta znamy obowiazki pracy w tym systemie prosze o kobtakt jestesmy w stanie zaraz przyjechac nr 015771191733

  2. Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowana zamieszczoną ofertą pracy i jak najbardziej jestem w stanie sprostać proponowanym oczekiwaniom pracodawcy. czy mogłabym prosić o numer telefonu celem skontaktowania się ,gdyż uważam ,że w taki sposób można porozmawiać o konkretach .

  3. poniżej podaję kontakt mejlowy :woronowiczas@gmail.com

  4. Witam!
    Mój chłopak i ja jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Dostosujemy się do wszelkich obowiązków i oczekiwań. Prosimy o kontakt pod e.mail: aliszka123@onet.pl lub pod numer telefonu: 733961427..

  5. Krzysztof Sadowski na Styczeń 15, 2016 @ 1:10 pm

    Dzień dobry jesteśmy państwa ofertą zainteresowani wraz z małżonką,
    posiadamy własne auto, jak również wyrażamy chęć wyjazdu na dłuższy
    okres czasu.
    Kontakt nr. tel. +48 725 547 444

    Z poważaniem Krzysztof