Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej do seniorki z ok. Siegen od 25.03 na 6 tyg.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hilchenbach
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 1, 2017 8:21 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy opiekunka osoby starszej do seniorki z ok. Siegen od 25.03 na 6 tyg.

Opis

Poszukiwany opiekun lub opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech na zastępstwo przy opiece nad Panią mieszkającą w Siegen od 25-go marca 2017.

Podopieczna ma 85 lat (165 cm wzrostu, 51 kg). Jest po wylewie, cierpi na osteoporozę i ma założony cewnik. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego ( nie trzeba jej dźwigać, pomaga przy transferze). Ma problemy ze słuchem (nosi aparat słuchowy) i wzrokiem (cierpi na zwyrodnienie plamki żółtej) i jest uczulona na jad pszczeli. Podopieczna lubi śledzić aktualne wydarzenia, oglądać telewizję i czytać.
Obowiązki: Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie i robienie zakupów. Opieka: pomoc w pielęgnacji ciała (kremowanie, czesanie włosów), w myciu, ubieraniu się, jedzeniu, zmiana pielucho-majtek, aktywizacja poprzez wspólne spędzanie czasu.
Praca w nocy nie powinna występować (podopieczna przyjmuje tabletki nasenne). Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Podopieczna mieszka w domu ( ok.150 m²) z tarasem. Jest osobą komunikatywną i miłą. W pobliżu mieszka córka, która 1-2 razy w tygodniu stara się zaglądać do mamy. Raz w miesiącu panią odwiedza również syn z synową.
Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, radiem, TV i własną łazienką. Możliwe są również tanie połączenia telefoniczne do Polski i dostęp do Internetu.
Do dyspozycji opiekunki jest również samochód.
Podopieczna uczęszcza na zajęcia z logopedą i gimnastykę.
Opieka medyczna przychodzi 2- 3 razy dziennie.
Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, mile widziane prawo jazdy, gotowość do wyjazdu 24.03 na ok. 6 tyg.

Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 59358b683507567a

ilość wszystkich wyświetleń: 543, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.