€ 1,200.00

Praca Niemcy opiekunka osób starszych do pani 80 lat. k. Frankfurtu nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 18, 2017 2:20 am

Od zaraz potrzebna osoba do pracy w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w okolicach Frankfurtu nad Menem przy opiece nad seniorką w wieku 80 lat.

WORKON+ Sp. z o.o. (nr rej. 16020) jest agencją pracy specjalizującą się w zatrudnianiu opiekunek i opiekunów osób starszych.

Obecnie poszukujemy opiekuna /-ki do 80-letniej pani

Miejsce pracy: Dreieich (okolice Frankfurtu nad Menem)
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Podopieczna:
pani 80 lat
demencja (pani nie jest agresywna!!!), ma problemy z orientacją
porusza się samodzielnie, myje i kąpie się sama

Obowiązki:
dbanie o dom (sprzątanie, pranie, robienie zakupów, gotowanie)
pomoc w ubieraniu

Wymagania:
komunikatywny niemiecki
doświadczenie w opiece

Oferujemy:
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości niemieckiego (1100-1200 € netto)
bezpłatne zakwaterowanie u podopiecznego – własny pokój z osobną łazienką oraz internetem w domu jednorodzinnym

W swojej ofercie posiadamy również inne zlecenia opieki.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 784673029
lub pod adresem mailowym info@workonplus.pl

ID ogłoszenia: 34959411dd21a429