€ do 2.000- 3.000 netto

Praca Niemcy od zaraz w budownictwie jako monter instalacji sanitarnych, gazowych, klimatyzacji-wentylacji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: nieokreslona
  • Opublikowany: styczeń 19, 2021 05:02

Od zaraz m.in. na terenie Frankfurtu nad Menem możliwa praca w Niemczech w budownictwie dla wykwalifikowanych hydraulików – monterów  instalacji sanitarnych, gazowych, klimatyzacji-wentylacji.

HYDRAULIK / MONTER OGRZEWANIA niemiecka umowa o pracę, atrakcyjne zarobki, praca w Niemczech od zaraz!

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt am Main, Berlin, Hamburg, Dortmund,Köln

OFERUJEMY:
• Niemiecką umowę o pracę z rzetelnym pracodawcą z 6-miesięcznym okresem próbnym
• Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
• Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
• Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
• Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy
WYMAGANIA:
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe jako hydraulik lub pokrewne
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
• Doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 3 lata
• Dyspozycyjność
• Prawo jazdy i własny samochód (mile widziany)
OBOWIĄZKI:
• Montaż instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej w nowo budowanych mieszkaniach
• Sprawdzanie poprawności instalacji
• Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
• Biały montaż
• Inne charakterystyczne dla ww. stanowiska

📩 fafara@tiempa.de
📞 +49 0157 336 092 10

ID ogłoszenia: 61960056a5c0a002

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Tiempa GmbH
  • Zarejestrowany od: styczeń 18, 2021

Inne przedmioty dodane przez Tiempa GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Tiempa GmbH »