€ od 2.800 Euro

Praca Niemcy od zaraz w budownictwie dla elektryka, pomocnika elektryka, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: styczeń 25, 2022 02:00

Od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech dla elektryka lub pomocnika elektryka. Zatrudnienie 2022 na terenie Hanoweru przy montażu instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych.

Praca od zaraz na stanowisku elektryka, pomocnika elektryka . Zatrudnienie na terenie Hanoweru przy montażu instalacji w budynkach mieszkalnych.
WYMAGANIA:
– Przynajmniej 1 rok doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
– Wykształcenie zawodowe mile widziane,
– Komunikatywna niemieckiego,
– Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Montaż oświetlenia instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych,
– Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych,
– Montaż tras kablowych,
OFERUJEMY:
– Bardzo dobre zarobki ,
– Bezpłatne zakwaterowanie z Internetem,
– Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
– Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,
Kontakt:
Tel. +48 574809798

ID ogłoszenia: 38661ee66da9d49a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: MMC Power
  • Zarejestrowany od: styczeń 22, 2022

Inne przedmioty dodane przez MMC Power

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez MMC Power »