€ 12,43-14 euro

Praca Niemcy od zaraz pracownik produkcji tworzyw sztucznych w Gera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gera
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 22, 2022 02:31

Na terenie Gera od zaraz tylko dla mężczyzn propozycja pracy w Niemczech jako pracownik produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Wymagana co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Pracownik produkcji tworzyw sztucznych, Gera – TYKO DLA PANÓW

Główne zadania:

– prace przy produkcji elementów z tworzywa sztucznego
– obsługa maszyn rotacyjnych
– montaż części i prace poprawkowe
– praca 3 zmianowa, stojąca

Oferujemy:

– wynagrodzenie wg stawki 12,43-14,00 € brutto / h + 25% za nocne zmiany (stawka uzależniona między innymi od znajomości języka niemieckiego)
– umowa o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, podatek odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego)
– kwatera zorganizowana (150-200 € / mc / osoba)

UWAGA! JEST MOŻLIWOŚĆ PRACY RÓWNIEŻ PRZYPADKU POSIADANIA WŁASNEJ KWATERY – WIĘCEJ INFORMACJI TELEFONICZNIE.

Wymagania:

– co najmniej podstawy niemieckiego
– własny samochód (choć jego brak nie skreśla kandydata)
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji tworzyw sztucznych

Jeśli uważasz, że dana oferta nie jest dla Ciebie zadzwoń – być może znajdziemy inną 🙂
Nr tel.: 42 207 09 70

ID ogłoszenia: 12263776fdfb2eae

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Mateusz_GPJC
  • Zarejestrowany od: listopad 18, 2022

Inne przedmioty dodane przez Mateusz_GPJC

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Mateusz_GPJC »