Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do 10000 zł netto/47 dni

Praca Niemcy od zaraz opiekunka osób starszych dla Pani Helgi ze Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreślony
  • Opublikowany: grudzień 17, 2021 2:01 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy od zaraz opiekunka osób starszych dla Pani Helgi ze Stuttgartu

Opis

Od zaraz poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie ze Stuttgartu przy opiece nad Panią Helgą, która jest mobilna, ale wymaga wsparcia w codziennych czynnościach.

Poszukiwana opiekunka dla seniorki z Emeringen. Pani jest osobą mobilną, czasem potrzebuje wsparcia przy chodzeniu w postaci rolatora. Podopieczna ma demencję i czasem występuje lekkie zagubienie. Pani jest w stanie wykonywać dużo czynności sama pod kontrolą opiekunki. Jest osobą miła, spokojną, wyrozumiałą i nie jest mocno wymagająca. Szuka opiekunki, która zorganizuje jej czas.

Powyższa oferta ma charakter przykładowy i jest jedną z wielu jakie posiadamy.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94.

Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe@promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście.

Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej:

https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

ID ogłoszenia: 68561bb0b2d3d395

 

ilość wszystkich wyświetleń: 69, dzisiaj: 3

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.