Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 6,000.00

Praca Niemcy od zaraz opiekunka do starszej Pani 56 lat z Ganderkesee, k. Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ganderkesee
  • Opublikowany: Wrzesień 15, 2020 2:34 am
  • Wygasa: 2 dni, 8 godzin
Praca Niemcy od zaraz opiekunka do starszej Pani 56 lat z Ganderkesee, k. Bremen

Opis

Od zaraz na 2 tygodnie poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z okolic Bremen przy opiece nad Panią w wieku 56 lat po wylewie.

“HDOmedical zatrudni Opiekunkę, 27777 Ganderkesee,okolice Bremen
Wszystkie wskazówki zostaną opiekunce na miejscu pokazane, a podopieczna bierze za to odpowiedzialność. Praca po 12 h, noc lub dzień, cały czas trzeba być z podopieczną, dużą uwagę trzeba zwracać na to co się gotuje, bo wiele produktów może uczulać podopieczną, listy produktów zostaną na miesjcu przedstawione i wszystko zostanie pokazane, opiekunka przed wyjazdem będzie mogłą porozmawiać z podopieczą. Zgłoś się już dziś!

Wynagrodzenie : 2070 euro netto za 2 tyg.

Planowany termin wyjazdu: od już na 14 dni roboczych

Wymagania: Opiekunka z bardzo dobrym językiem, umiejące czytać i pisać, niepaląca, chętnie pielęgniarka Opis zlecenia: Pani 56-lat, 190 cm, 125 kg, PG 5, po wylewie, ma alergie oraz autoimunologiczną chorobę neurologiczną CIPD, syndrom fischera-millera. Podopieczna z cukrzycą, copd, nietolerancją histaminy, artrozą,ma terapie tlenową. Pani porusza się na wózku elektrycznym, transfer robi sama. Cierpi na nietrzymanie moczu, czasami ma biegunki, ma pieluchy. Pani trzeba towarzyszyć w wycieczkach, nad morze, w spotkaniach towarzyskich i biznesowych. Podopieczna mieszka w dwupokojowym mieszkaniu, opiekunki mają osobne mieszkanie, z internetem, telewizją i telefonem, jest rower. Opiekunka będzie musiała nauczyć się obsługi pena na wypadek podwyższonej histaminy, Das Notfallset besteht aus einem Adrenalin PEN, Kordison und einem Antihistamikum.

Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@hdomedical.pl lub prosimy o kontakt tel.: PL +48 666 900 742PL +48 66914 9 984; “

     

ID ogłoszenia: 6415f5922263042c

ilość wszystkich wyświetleń: 25, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.