€ 3,000.00

Praca Niemcy od zaraz jako operator maszyn CNC – frezer / tokarz, Hamburg i Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg i Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Opublikowany: lipiec 8, 2022 01:02

Na terenie Hamburga oraz Berlina możliwa do podjecia legalna praca w Niemczech od zaraz jako operator maszyn CNC – frezer / tokarz. Konieczne doświadczenie oraz znajomość języka.

Rozpocznij prace w Unruh Personal GmbH ! Jeśli szukasz długoterminowej pracy z ponadprzeciętnymi zarobkami, dobrze trafiles. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych mechanikow do średniej wielkości firmy z branży metalowej w Hamburgu!

Twoje zadania:
-wytwarzanie i obróbka detali i komponentów na tokarkach lub frezarkach sterowanych komputerowo CNC lub konwencjonalnych
-ustawianie i obsługa maszyn
-kalibracja narzędzi
-wdrażanie specyfikacji produkcyjnych
-przeprowadzanie wstępnych kontroli jakości
-w razie potrzeby korygowanie programów obróbki CNC

Wymagania:
-wykszatalcenie lub/i wieloletnie doswiadczenie na stanowisku operatora obrabiarki skrawającej
-dobra znajomość powszechnie stosowanych systemów sterowania
-mile widziane doświadczenie w obróbce metali
-podstawowa znajomość języka niemieckiego
– systematycznosc i dokladnosc
-umiejętność pracy pod presją czasu i elastyczność
-wysoki poziom zaangażowania

Oferujemy:
-uczciwa, terminowa płatność
-do 30 dni urlopu w zależności od stażu pracy
-wysokiej jakości odzież robocza
-zwrot kosztow dojazdu do miejsca pracy /HVV Proficard
-dodatki na jedzenie
-premie świąteczne i urlopowe

Czekamy na Twoją aplikację!

Unruh Personal GmbH
Sara Talentowska
Mobil: 0151-61777712
E-Mail: talentowska@unruh-personal.de
www.unruh-personal.de

ID ogłoszenia: 4962c6cb1932141