€ 2900 +dieta, zakwaterowanie

Praca Niemcy od zaraz jako kierowca kat.B bez języka jako dostawca zakupów, Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 4, 2022 03:14

Dla kierowców kat.B w Kolonii od zaraz dostępna ciekawa praca w Niemczech na stanowisku dostawcy zakupów. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem dla pracowników na miejscu – bezpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca zakupów

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 2900 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie firmy, która sprzedaje towary jako delikatesy online
  • obowiązkiem pracownika będzie stawianie się w określonych godzinach na magazynie, przyjęcie wszelkich towarów i rozwiezienie do klientów
  • towary przygotowane są zgodnie z destynacją, pracownik otrzyma też wstępnie wytyczoną trasę
  • konieczne dostarczanie towarów zgodnie z grafikiem

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • mała liczba punktów karnych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów
  • przykładanie się do zadań
  • optymizm, wysoka kultura osobista
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat
  • samochód służbowy z kartą paliwową – do użytku w godzinach pracy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • zamieszkanie zorganizowane za darmo na miejscu w wynajętych mieszkaniach pracowniczych
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/03/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-koln/

ID ogłoszenia: 686621d6599c8e01